stat4u

W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór kosmetyków dla kulturystów marki JAN TANA,

 

Bronzer Ultra 1

 

jest produktem w postaci płynnej. Po wyciśnięciu na gąbkę przyjmuje postać pianki. Został specjalnie zaprojektowany dla kulturystów, aby przy mocnym sztucznym oświetleniu na scenie dobrze wyeksponować mięśnie, ich separację i definicję. Konsystencja pianki powoduje, że Ultra 1 bardzo dobrze się wchłania i pozwala uzyskać bardzo ciemny kolor skóry bez pokrywania jej grubą warstwą bronzera, jak to się dzieje w przypadku tego typu preparatów w postaci kremu (pasty). Po całkowitym wyschnięciu nie brudzi.

 

Cena 139 PLN PROMOCJA - peeling i gąbka gratis!

 

 

 

 

 

 

 

Glaze - Oliwka.

 

Pozwala uzyskać efekt połysku na scenie. Wyrównuje, nieco przyciemnia i utrwala kolor uzyskany po nałożeniu bronzera Ultra1.

 

Cena 49 PLN

Peeling.

 

Kosmetyk do pielęgnacji skóry. Delikatnie usuwa wierzchnią warstwę naskórka powodując, że skóra jest gładsza, równiejsza oraz bardziej chłonna. Służy do przygotowania skóry do przyjęcia i lepszej absorpcji bronzera.

 

Cena 49 PLN

Balsam Nawilżający.

 

Kosmetyk do pielęgnacji skóry. Nawilża skórę po zastosowaniu peelingu. Pozwala uzyskać ładny wygląd skóry, lepszą chłonność, ciemniejszy i równiejszy kolor po nałożeniu bronzera

 

Cena 49 PLN

Zestaw Duży

 

UWAGA! w sprzedaży posiadamy także ZESTAW KOSMETYKÓW w PROMOCYJNEJ cenie ZESTAWY MAŁE oraz ZESTAWY ŚREDNIE a także OPAKOWANIA UZUPEŁNIAJĄCE

 

220 PLN !!!

Gąbka

 

do nakładania preparatu brązującego.

 

Cena 10 PLN

* kliknij na obrazek przy przejść do Sklepu Zawodnika

 

wykonanie: www.RAFTECH.pl